KAPAK2-940x470

Web Sitenizi Yukarıya Taşımak İçin Bilmeniz Gereken 5 Bilgi

Reklamona’dan Dev Hizmet! web sitesnizin arama motorlarında daha üst seviyelerde yer alması için yapılabilecek 5 uygulamadan bahsedeceğiz.

İşte web sitenizin görüntelemesini arttırmak için uygulayabilceğiniz 5 kolay yöntem;

1- Özgün İçerik

İçeriklerinizi kendiniz oluşturun. Farklı sitelerden alacağınız copy paste içerik sizi sıralamada arkaya itecektir.

2- Doğru etiket kullanımı

Girdiğiniz içeriklerde etiketleri google aramalarına uygun olarak doldurun. Birçok editor içerik girerken etiket kısmında hatalı etiket girişi nedeniyle içeriklerini okutamıyor. Bundan kaçınmak için öncelikli yapmanız gereken etiketlerinizi insanların google da içeriğinize ulaşacak şekilde arama yapacakları kelimelerden belirleyin.

3- Yaratıcı Başlık Belirleme

İçeriklerinize insanları merak ettiren başlıklar belirleyin. Birçok kullanıcı artık siteleri sadece sosyal medya üzerinden okuyor. Bu nedenle insanları sitenize çekecek başlıklar içeriklerin okunmasına böylece daha çok ziyaretçi almanıza yardımcı olur.  olmayacağıdır.

4- Diğer sayfalara yönlendirme

Sıralamada üst sıralara çıkmanın bir diğer yolu ise sitenize giren kullanıcıların girdikleri içerikten farklı bir içeriğe de tıklamalarını sağlamaktır. Bu durumda sitenizde ilgi çekici içeriklerin olduğu anlaşılır. İçeriklerinizin içine o içeriğe tıklayan kullanıcı profilinin ilgisini çekecek farklı bağlantılar da eklemeyi unutmayın.

5- Hız ve Erişebilirlik

Sitenizin hızlı açması kullandığınız hosting firması veya yazılımla ilgili olabilir. Sıralamada yükselmenin en büyük parametrelerinden biri sitenizin hızlı açılması ve çabuk yüklenmesidir.