trafik-hayattir-jingle-yarismasi-nil-karaibrahimgil-00

Trafik Hayattır cingılını arıyor

Doğuş Otomotiv’in kurumsal sosyal sorumluluk platformu Trafik Hayattır, 2017 yılında Türkiye genelinde radyolarda yayınlanacak cingılını gençlerden gelecek önerilerle hazırlamak amacıyla bir yarışma düzenledi.

Yarışmaya katılmak isteyenlerin trafik güvenliğiyle ilgili mesajlarını taşıyan en fazla 120 saniye uzunluğundaki eserlerini en az bir müzik aleti kullanarak kaydettikten sonra Trafikhayattir.com sitesine yüklemeleri gerekiyor. Kaydedilecek eserin başka bir markanın cingılına benzememesi, özgün olması ve daha önce yayınlanmamış olması gerekiyor.

Ön değerlendirme kapsamında aralarında Milliyet Köşe Yazarı Mehmet Tez, Jinglehouse müzik prodüksiyon firması sahibi ve prodüktör Ömer Ahunbay, Doğuş Otomotiv Kurumsal iletişim Direktörü Koray Bebekoğlu ve sanatçı Nil Karaibrahimgil’in de oldukları bir jüri tarafından belirlenecek 10 eserin sahipleri cingıllarını sunmak için İstanbul’a davet edilecek. Birinci seçilen işin sahibiyse, eserini Nil Karaibrahimgil ile birlikte stüdyoda kaydetme fırsatı yakalayacak.

İlgilenenler, 17 Şubat 2017 tarihine kadar başvuruları kabul edecekler.

Kaynak MediaCat