tesla oto

Tesla’nın yeni reklam filmini kullanıcıları çekecek

Elektrikli otomobil üretiminde öncü marka olan Tesla, sıradışı reklam filmleri ile meraklılarının karşısına çıktı. Kullanıcıları tarafından oldukça beğenilen Firma, kullanıcılarına da bu konuda oldukça saygılı ve güvenilir yanaştı. Hatta bazı hayranları Tesla için kendileri reklam yaptı.

Bunları görmezden gelmeyen Elon Musk, sıkı bir hayranı tarafından gelen mektubu değerlendirerek cevap verdi. Takipçi mektubunda Musk’a, Tesla hayranlarının çektiği reklamları değerlendirilerek yapılacak olan reklam projelerine eklenmesini istedi. Söz konusu projeyi Tesla’nın CEO’su Elon Musk hayata geçirdi. Kullanıcılardan gelen 90 saniyelik YouTube gönderilerini alarak projeye dahil etti ve firma videoların içeriğinde Tesla, SolarCity, diğer ürünler ve enerji konusundaki diğer çalışmalarla da alakalı olmasını istedi.

Akabinde Reklam filmine dahil edilecek videoyu seçmek için kolları sıvadı ve en iyi videoyu seçmek için yarışma başlattı. 8 Marta kadar başvuruları almaya devam edecek olan Tesla ödül listesini de açıkladı. Lakin verilecek ödüller öyle pekte kullanıcılarının beklediği ölçüde değil. Yani bir kazanana bir Tesla araç hediye edilmeyecek. Kazanan takipçiye Tesla’nın tanıtım lansmanına bir davetiye ve sosyal medya kanallarından anılma olarak belirlenmiş.

Sizde Tesla’nın bu projesine dahil olmak istiyorsanız yarışmaya buradan başvurabilirsiniz.

#link#https://www.tesla.com/project-loveday?utm_source=##kirmizilink#