cemyilmaz

Pepsi, ‘Pek Yakında’ Filminde Oynama Fırsatı Veriyor

Pepsi, Cem Yılmaz’ın ‘Pek Yakında’ filminde, benzeri Hollywood yapımlarında gerçekleştirilen bir uygulamayı Türkiye’de ilk kez hayata geçiriyor. ‘Pek Yakında’da rol almak veya çekimleri setten izlemek isteyen Pepsiciler, www.pepsiylepekyakindasetteyim.com adresinden ya da #PepsiylePekYakindaSetteyim hashtag’inden başvuru yaparak, filme konuk oyuncu olma fırsatı yakalıyorlar.

Pepsinin bu uygulamasına katılmak için katılımcıların yapmaları gereken, G.O.R.A. filminde yer alan “Ateş Başı” sahnesini kendi imkânları ve yaratıcılığı ile yeniden çekip, en çok oyu almak. En çok beğeni alan 10 video arasından Cem Yılmaz tarafından seçilecek ilk 2 videonun sahibi, Ekim 2014’te vizyona girecek “Pek Yakında” filminde oyuncu olmaya hak kazanacak.

Başvuruları 6 Temmuz’da sona erecek olan ve ilk 3 günde 1.450 kişinin başvurduğu yarışmanın kazananları ise 7 Temmuz günü www.pepsiylepekyakindasetteyim.com adresi üzerinden ve “Pek Yakında” filminin sosyal medya hesaplarından açıklanacak. Binlerce katılımdan kriterlere uygun olan çok sayıda video için oylama büyük bir heyecanla sürüyor.

pepsi_pek-yakinda

Değerlendirmeler sonucunda ilk ikiye giren şanslı Pepsi severler Cem Yılmaz, Tülin Özen, Zafer Algöz, Özkan Uğur, Ozan Güven, Çağlar Çorumlu, Cengiz Bozkurt, Zerrin Tekindor, Hare Sürel, Ayşen Gruda, Ülkü Duru, Emin Gürsoy, Metin Coşkun, Tuğrul Tülek ve çocuk oyuncu Ata Berk Mutlu‘nun rol aldığı “Pek Yakında” filminde oyuncu olmaya hak kazanacak. Finale kalan diğer katılımcılar da “Pek Yakında” filminin setine misafir olma şansına kavuşacaklar.